אודות

מיכל נעים - אמנית, יוצרת, צורפת.

 

התשוקה לדברים יפים ומעוצבים היא שמניעה אותי. דברים יפים משמחים אותי וגורמים לי התרגשות רבה. אני נהנית לראות יצירות של מעצבים אחרים ויותר מכך אני נהנית לעצב בעצמי.

יצירה היא אחת האהבות הגדולות שלי. אני מעצבת ויוצרת בקפידה תוך שימת דגש על הפרטים הקטנים, איכות החומרים וייחודיות המוצר. חשוב לי להביא מוצר איכותי ללקוח לשביעות רצונות המלאה. לקוח מרוצה עושה לי את היום.  

אני מעצבת תכשיטים, אקססוריז, תיקים, ארנקים ומוצרי נייר לצד עיסוק באמנות הסריגה, תפירה, עץ, סקראפ ואומנויות נוספות שגורמות לי עונג רב. אני מחדשת ומרעננת את הקולקציה כל הזמן ומגדילה את ההיצע באמצעות יבוא של פריטים שאני אוהבת במיוחד מחו"ל.

הסגנון שלי התגבש לאחר לימוד רב, צפיה ושוטטות בתערוכות בארץ ובעולם. אני משלבת בין עיצובים קלאסיים ויומיומיים לצד עיצובים נשיים ומגמות עכשוויות. כל עיצוב שלי מתחיל בשרטוט ידני. אני משקיעה בו מחשבה רבה ולוקחת השראה מעולם הטבע והגיאומטריה, אנרגיית התנועה כך שכל תכשיט הינו יצירה חד פעמית, בעל אופי ייחודי.

קולקציית התכשיטים שלי מורכבת מפריטים איכותיים ביותר העשויים מתכות שונות. כולל זהב 14-24K , כסף טהור, יהלומים,  גולדפילד, ציפויים של זהב וכסף בשילוב עור, אבני חן, פנינים ואבנים יקרות כשכולם נעשים בעבודת יד איכותית.

עיצוב אישי

העיצובים האישיים שלי מוצאים ביטוי גם בשילוב טעמן האישי של הלקוחות לפי רצונם. כך אני עובדת עם כלות וחתנים לעיצוב טבעות אירוסין ונישואין, עם בנות מצווה לעיצוב התכשיט שיאיר להם את השמחה, עם לקוחות שבא להם לפנק את עצמן או להעניק מתנה לאהובים עליהם והכל לפי טעמו ורצונו של הלקוח ובאיכות בלתי מתפשרת.

את הפריטים ניתן להשיג ברכישה באמצעות האתר וכן בהזמנות אישיות וטלפונית.

 

אני מזמינה אתכם לבקר בסטודיו שלי בתיאום מראש